قیمت، خرید و گارانتی

بنا بر تغيير قيمت مواد اوليه در برهه های زماني مختلف، از اعلام قيمت مشخص در فضای وبسايت معذور خواهيم بود. اما برای اطلاع از قيمت روز و حال حاضر دستگاه ها و ماشین آلات موردنظر خود کافيست با شماره تلفن کارشناس مربوطه شرکت سفير ماشين آروين با شماره تماس 09120818538 تماس حاصل بفرماييد.

مشتريان عزيز پس از اطلاع از قيمت دستگاه ها به صورت الکترونيکی و يا حضوری در دفتر شرکت سفير ماشين آروين، نسبت به انعقاد قرارداد همکاری، اقدام بعمل می آورند. پس از انعقاد قرارداد و بيان شرايط طرفين، فرآيند توليد و فروش دستگاه ها به مشتری آغاز می گردد.

تکنسين های شرکت سفير ماشين آروين در تمام مراحل مختلف نصب، تعمير و نگهداری به طور کامل و حرفه ای آموزش ديده اند. تمام فرآيند هاي نصب دستگاه ها به صورت کاملا رايگان توسط تکنسين های ما در محل مورد نظر مشتريان عزيز انجام می پذيرد و آموزش های مورد نياز کار با دستگاه نيز به صورت رايگان به مشتریان عزیز داده خواهد شد.

از آنجا که برای توليد دستگاه ها و ماشين آلات از بهترين متريال و مواد اوليه و بالاترين دانش فنی بهره گرفته مي شود، امکان خرابی و مشکل فنی عمده در دستگاه ها به پايين تر حد ممکن می رسد. اما با اين توضيح شرکت سفير ماشين آروين تمام فرآيند پشتيبانی 24 ساعته، قطعات و رفع مشکل دستگاه ها را براي خط توليد مشتريان عزيز ضمانت می کند. همچنین دستگاه ها دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ده ساله می باشند.

شرکت سفير ماشين برای آسودگی خاطر مشتريان عزيز، امکان اين موضوع را فراهم نموده است تا مشتريان بهترين مواد اوليه با بهترين قيمت و کيفيت را تهيه و استفاده کنند. در اين راستا شرکت بهترين مواد اوليه را براي استفاده خط توليد مشتريان فراهم کرده و به هرکجای کشور که باشد ارسال می نمايد.

تولید از شما ؛ خرید از ما
نکته حائز اهميت اين است که شرکت سفير ماشين آروين تمامی توليدات مشتريان را نيز طبق قرارداد خريداری ميکند تا حسن نيت خود را در امر کارآفرينی و اشتغالزايی ثابت کرده باشد. شما ميتوانيد تمام توليدات خود را به ما بفروشيد و نگرانی از بابت فروش محصولات و توليدات کارخانه و يا کارگاه خود نداشته باشيد.

راه اندازی خط تولید

برای راه اندازی خط تولید زغال فشرده، به فضای حداقل 200 متر سالن نیاز است تا دستگاه های لازم خط تولید در آن مکان قرار گیرد. علاوه بر آن، محوطه ای به متراژ بالای 150 متر نیز برای نگهداری مواداولیه و تولیدات موردنیاز خواهد بود.
تاکید می گردد که فضای خط تولید دارای امکاناتی همچون برق 3 فاز حداقل 32 آمپر و گاز شهری حداقل جی 6 باشد.

به ازای هر خط تولید، در هر شیفت کاری 8 ساعته میزان 1 تن و نیم مواد اولیه تبدیل به بریکت می شود. لازم به توضیح می باشد که هر 3 کیلو بریکت منجر به تولید 1 کیلو زغال فشرده خواهد شد.
برای توضیح بیشتر و اطلاع از نحوه ی تولید زغال، مقاله "زغال فشرده چگونه تولید می شود" را مطالعه کنید.

خاک اره چوب به میزان 80 درصد، پوست گردو به میزان 15 درصد و پودر زغال به میزان 5 درصد، مواد اولیه موردنیاز برای تولید زغال فشرده می باشند.
تمامی مواداولیه موردنیاز برای تولید زغال فشرده توسط شرکت سفیر ماشین آروین برای تمامی شهرستان ها و تولیدکنندگان تامین می گردد.

بالا